Ic, IIa, IIc i IIIa Dzień Dziecka  spędziły w ośrodku KoloRado w Woli Chorzelowskiej. Malownicze położenie pośród lasów przez cały czas umożliwiało im kontakt z naturą. Zapach drzew, świeżych ziół, odgłosy przyrody sprawiły, że tak spędzone miłe chwile zapadną w pamięci ma długo.

Na terenie obiektu znajduje się też ogrodzony plac zabaw,  wyposażony w bezpieczne zabawki oraz boisko sportowe, z których mogły korzystać.

Nauczyciele i opiekunowie dzieci z okazji ich święta składają im najserdeczniejsze życzenia:

Kolorowych snów... Uśmiechu od ucha do ucha... Pięknych bajek na dobranoc... Własnego pieska i kotka... Co dzień nowych przygód... Butów siedmiomilowych...Gwiazdki z nieba... Wspaniałych przyjaciół... I wesołej rodzinki...