Nasza świetlica „Jedyneczka” kolejny rok kontynuowała akcję „Zakrętka”, która podobnie jak i w poprzednich latach , tak i w tym roku szkolnym cieszyła się ogromną popularnością.

W akcji wzięło udział 220 uczniów , którzy łącznie uzbierali:  nakrętek. W ciągu całego roku szkolnego zakrętki przekazywane były Stowarzyszeniu „Diakonia Ruchu Światło- Życie Diecezji Tarnowskiej” na rzecz leczenia i rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych.

Uczniowie szczególnie zaangażowani w tą akcję zostali nagrodzeni dyplomami . A na szczególne uznanie zasługują uczniowie:

I - Młynarczyk Anita kl. VI „c”- 11 494 szt.

II-  Sarama Grzegorz kl. VI „c”- 8 100 szt.

III-  Guściora Laura kl. VI „c”- 5 864 szt.

IV-  Mądry Laura kl. V „b”- 5 623 szt.

V-  Kosowicz Paulina kl. II „c”- 5 200 szt.

VI- Bajor Justyna kl.  I „b”- 4 935 szt.

Gratulujemy rodzicom tych uczniów, którzy wykazali się charytatywną postawą, czym przysłużyli się ochronie środowiska jak i potrzebującym pomocy.

Kierownik świetlicy: Ewa  Jaracz-Misiak  i wychowawcy.