W poniedziałek 9 marca 2015r. dzieci z klas trzecich uczestniczyły w zabawnym turnieju świetlicowym z okazji Dnia Kobiet. Polegał on na różnych ciekawych konkurencjach związanych ze świętem pań.

Wychowankowie podzielili się na cztery grupy, w trakcie zabawy musieli wymyślić własną nazwę, okrzyk, a także strój dla swojej drużyny. Uczniowie odpowiadali na trudne, ale zabawne pytania sprawdzające ich wiedzę o kobietach. Do zadań każdej drużyny należało również wykonanie ciekawej fryzury. Każda grupa miała odgadnąć zaszyfrowane hasło oraz wykonać własną aranżację piosenki dla pań.
W atmosferze zabawy i konkurencji wychowawcy dbali o właściwe relacje w grupie i odpowiedni stosunek do kolegów, szacunek, zaangażowanie w zabawę oraz pomysłowość.
Wszyscy uczestnicy otrzymali od wychowawców smaczne nagrody. Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.