W czwartek 12 marca 2015roku gościliśmy czternaście uczennic z Zespołu Szkół im. Profesora Groszkowskiego w Mielcu z klasy o profilu fryzjerskim. Wychowanki szkoły fryzjerskiej przybyły wraz z trzema opiekunkami i wykonały u wszystkich chętnych dzieci piękne fryzury (bez strzyżenia).

Był to dla naszych dzieci prezent z okazji Świetlicowego Dnia Kobiet. Nowa fryzura, ciekawe uczesanie dały naszym dzieciom dużo radości.

Dzieci podziękowały za fryzury kwiatami i laurkami, ale największym podziękowaniem były chyba szczere uśmiechy na twarzach naszych wychowanków. Mamy nadzieję na dalszą współpracę. Rodzicom i nauczycielom przyszłych fryzjerek gratulujemy, a samym dziewczętom życzymy samych sukcesów.

Rodzice naszych uczniów dbają o piękne wnętrze naszych wychowanków, nauczyciele wspierają ich w tym niezwykłym zadaniu. Jednak w codziennym życiu ważny jest również wygląd zewnętrzny. Poczucie, że dobrze wyglądamy wzmacnia nasze poczucie wartości, lepiej czujemy się   w grupie rówieśników. Ważna jest jednak odpowiednia proporcja wygląd nie może być dla nas najważniejszy. Pamiętajmy , że czasem odpowiednia fryzura może dać człowiekowi trochę radości.

Jak ciekawe i wyjątkowe były to fryzury można zobaczyć na zdjęciach.