Nasza szkoła bierze udział w kolejnej już edycji projektu Instaling.

Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek z języka angielskiego i nie tylko. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciele i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców.
Zachęcamy Was drodzy uczniowie do systematycznego odwiedzania strony www.instaling.pl i nauki języka angielskiego.
Jeżeli masz jakikolwiek problem z nowymi słówkami, wejściem na stronę lub dostępem do Internetu zgłoś się do pani Karoliny Zarzycznej, Anety Sajdy lub Jolanty Piaskowskiej. Pamiętaj, że zawsze możesz korzystać z Internetu w bibliotece szkolnej.

Życzymy powodzenia!