28 marca 2015 r. na obiektach Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Mielcu odbywały się miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zgłoszono cztery mieleckie gimnazja i siedem szkół podstawowych. Dla najlepszych drużyn czekały po dwa miejsca jako przepustki do Turnieju Powiatowego.

Rywalizacja przebiegała dwuetapowo – test z przepisów, znajomości zasad ruchu drogowego i elementami pierwszej pomocy, jazda na torze przeszkód.

Nasza drużyna w składzie: Kapinos Kinga z klasy 6c, Emilia Sroka, Kacper Piłat, Damian Dul oraz Albert Cisło i Jagoda Bardowska z klasy 6a zajęła I miejsce w finale miejskim  i zakwalifikowała się do etapu powiatowego turnieju, który odbył się 25 kwietnia 2015 r.

W etapie powiatowym drużyna w składzie: Kapinos Kinga, Emilia Sroka, Kacper Piłat i Dawid Dul zajęła III miejsce. Zwycięzcy otrzymali puchar oraz ciekawe  nagrody rzeczowe.

Uczniowie przygotowywali się pod opieką Anny Bogusiak - nauczyciela techniki.

Serdecznie gratulujemy uczniom sukcesu w etapie miejskim jak i powiatowym.