29 października w naszej szkolnej świetlicy odbył się koncert muzyczny dla klas trzecich. Swoje umiejętności muzyczne zaprezentował uczeń z klasy 3 „b”, Karol Kończyk, który od dwóch lat gra na instrumencie jakim jest akordeon.

Młody wykonawca przedstawił znane utwory i popularne melodie grając na akordeonie. Występ wzbudził wielki entuzjazm a uczniowie z zaciekawieniem słuchali gry swojego kolegi. Na zakończenie występu Karol przygotował konkurs na odgadnięcie tytułu do zagranej przez niego melodii. Zwycięzcą konkursu okazał się Paweł Kołodziej z klasy 3 „a”, który wskazał tytuł „Aleksandra”. Cały występ Karola wszyscy obecni nagrodzili gromkimi brawami. Wierzymy, że zdolne i utalentowane może być każde dziecko, dlatego uważnie przyglądamy się naszym uczniom, aby znaleźć w grupie dzieci utalentowane, z pasją i twórcze.