Szkoła Podstawowa Nr 1 przystąpiła po raz pierwszy do konkursu ENGLISH HIGH FLIER. Konkurs jest organizowany  w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty. Patronat nad programem objęła Politechnika Wrocławska.

Do konkursu przystąpiło 24 uczniów naszej szkoły: 8 uczniów klas piątych i 16 uczniów z klas szóstych. W całej Polsce w  konkursie uczestniczyło 8 373 uczniów z 358 szkół. Uczniowie osiągnęli bardzo dobre wyniki w skali województwa podkarpackiego. Najlepsze wyniki osiągnęli :

Ratusiński Nicole – 6 miejsce w województwie podkarpackim
Dybska Julia - 7 miejsce w województwie podkarpackim
Danilczuk Julia - 8 miejsce w województwie podkarpackim
Mądel Kinga - 9 miejsce w województwie podkarpackim
Łachut Tomasz - 10 miejsce w województwie podkarpackim

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie oraz prace włożoną w naukę języka angielskiego,  gratulujemy wszystkim wyników i serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach językowych organizowanych w naszej szkole.

Szczegółowy raport konkursu ENGLISH HIGH FLIER jest dostępny na stronie http://jersz.pl/contest,7,tab_90.html. Szczegółowe wyniki konkursu oraz punktacja są dostępne u szkolnego koordynatora konkursu (Karolina Zarzyczna) oraz nauczycieli uczących (Aneta Sajda, Izabela Matuszek).