Z przyjemnością informujemy, że kadra nauczająca języka angielskiego w naszej szkole podjęła decyzję o rozpoczęciu korzystania przez uczniów z platformy zawierającej lektury i ćwiczenia kuaderno.com celem uatrakcyjnienia i unowocześnienia nauki języka . Kuaderno obecnie jest już użytkowane przez tysiące szkół podstawowych i gimnazjalnych, jako skuteczna metoda doskonalenia czytania i rozumienia języka.

Nasza szkoła ma możliwość całkowicie bezpłatnego korzystania z niej w ciągu 4 miesięcy.

Szczegółowe informacje na temat platformy dostępne są na stronie https://kuaderno.com/pl/ , w każdej chwili można się również skontaktować z menedżerem Kuaderno Poland ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , kuaderno.com/pl  ) lub nauczycielem uczącym języka angielskiego.

Zachęcamy do skorzystania z platformy i życzymy owocnej nauki!