28 listopada odbyła się w naszej świetlicy szkolnej „Jedyneczka” zabawa andrzejkowa. Chętne dzieci przebrały się w piękne stroje. Wychowawcy przygotowali różne konkursy i słodkie nagrody.

Dzieci wspaniale się bawiły. Odbył się również wyjątkowy pokaz mody podczas, którego uczniowie mogli zaprezentować swoje stroje. Nauczyciele mieli trudne zadanie, bo kandydatów było wielu, jednak po burzliwych obradach wybrali króla i królową balu. W tym roku została wybrana Kinga Czajkowska z kl. III d oraz Adam Węgierek z klasy III c. Największą popularnością wśród wszystkich dzieci cieszyły się wróżby. Dziewczynki z klasy IV a przebrały się za piękne wróżki i bawiły się razem z podopiecznymi świetlicy .