1 grudnia klasa 3 d zakończyła zbieranie prezentów w ramach akcji „PODZIEL SIĘ RADOŚCIĄ”. Okazało się, że hojność uczniów naszej szkoły jest ogromna. Uczniowie z wielu klas oraz z zerówki wsparli nasza akcję i udało nam się zebrać bardzo dużo fajnych rzeczy: maskotek, gier planszowych, puzzli, zabawek, książek, przyborów szkolnych, środków higienicznych oraz słodyczy.

5 grudnia dzięki uprzejmości mam: p. Kingi Babuli i p. Justyny Błędowskiej prezenty zostały przekazane wraz z listami od dzieci do Domu Dziecka w Skopaniu.

Serdeczne podziękowania składamy Zosi Piaseckiej- inicjatorce akcji oraz wszystkim osobom, które się w nią zaangażowały. Dzielenie się z potrzebującymi jest wspaniałe, bo daje radość tym, którzy dają i tym, którzy otrzymują.