Wigilia 2017 w klasie 3c

20 grudnia 2017r. w klasie 3c odbyła się uroczysta Wigilia. Wszyscy długo czekaliśmy na ten dzień. Dzieci w ciszy i skupieniu pomodliły się w różnych intencjach, połamały się opłatkiem i złożyły sobie świąteczne życzenia, odśpiewały kolędy.

Na odświętnie przystrojonym stole znalazły się smaczne pierogi, barszczyk z pasztecikami i ślicznie udekorowane pierniczki. Z okazji świąt Julia i Weronika przeprowadziły konkurs „Mam talent”. Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji Wigilii.

Uczniowie klasy 3c życzą wszystkim Wesołych Świąt!

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face