We wtorek, tj. 22.03.2018 r., dzieci ze świetlicy „Jedyneczka” odwiedziła klasa fryzjerska z Zespołu Szkół im. prof.. Janusza Groszkowskiego, pod opieką pani Iwony Żoli i Teresy Szczepańskiej. Celem spotkania było poznanie tajników pracy fryzjera. Dzieci rozpoznawały i odgadywały nazwy pokazywanych przez Panie narzędzi fryzjerskich oraz wyjaśniały do czego się je wykorzystuje.
     Na zakończenie spotkania każda dziewczynka oraz chętni chłopcy zostali uczesani przez przyszłe panie fryzjerki. Dzięki ich pracy powstały piękne loki, warkocze i wyśmienite koki. Wszystkie fryzury były przepiękne i bardzo podobały się dzieciom!
    Serdecznie dziękujemy za kolejne spotkanie. Ta wizyta na długo zostanie w naszej pamięci. Życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.