Nadeszła wiosna, a wraz z nią nowe pomysły. Uczniowie klasy 3 b zorganizowali klasowy teleturniej „Jeden z dziesięciu”.

Do udziału w konkursie zgłosili się: Filip Ząbik, Karol Borowiecki, Nataniel Ryba, Damian Guzior, Natalia Pezda, Mikołaj Kobyra, Marika Działo, Hubert Mojek, Jakub Paluch oraz Wiktoria Rżany. Przed samym finałem, po ciężkiej walce odpadli Karol i Filip. Finalistami zostali Mikołaj, Marika i Wiktoria. Po trudnej serii pytań zwycięzcą tej edycji została Wiktoria Rżany. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, dla których organizatorzy przygotowali dyplomy, a na zwycięzców czekały nagrody. Teleturniej prowadził Hubert Grzanka, któremu w organizacji pomagali Kacper Durda oraz Tymon Łukaszek.