Wyjazd na wakacje to radosne i długo oczekiwane wydarzenie. Nareszcie można cieszyć się wolnym czasem spędzanym na zabawie i zapomnieć o szkolnych obowiązkach. Aby podróż i cały okres wakacji był bezpieczny dla naszych podopiecznych, w świetlicy 16 czerwca odbyły się czwarte zajęcia z cyklu „Jestem bezpieczny zawsze i wszędzie”, których tematem były „Bezpieczne wakacje”.

Nauczyciele omawiali wspólnie z uczniami zagrożenia jakie mogą napotkać w czasie wakacji i jak się ich wystrzegać, przypominali numery alarmowe oraz……zachęcili do udziału w konkursie plastycznym „Bezpieczne wakacje”. Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 25 czerwca, a oto nagrodzeni w konkursie:

I miejsce: Lena Kosowicz, Michał Kołodziej

II miejsce: Karol Kończyk, Aurelia Dudek

III miejsce: Michał Nowak, Kacper Faliszek

Wyróżnienia: Jakub Pieróg, Anna Pieróg, Oliwier Babula

Wszyscy uczestnicy otrzymali gry planszowe i komplet flamastrów. Prace eksponowane są na tablicy obok jadalni.

Naszym świetliczanom życzymy słonecznych i radosnych wakacji oraz bezpiecznego powrotu do szkoły we wrześniu.