26. 09. 2014r. klasy III b i III c gościły na zajęciach wychowania fizycznego niecodziennych gości. Wspaniałą niespodziankę z okazji Dnia Chłopaka sprawili naszym chłopcom swoją obecnością piłkarze STALI MIELEC.

Jakub Żubrowski, Sebastian Duda, Krystian Getinger, Damian Skiba, Mateusz Podstolak odpowiadali na pytania uczniów, opowiadali o treningach i rozegranych meczach oraz ćwiczeniach jakie muszą codziennie wykonywać, aby być we wspaniałej formie. Piłkarze przeprowadzili z uczniami rozgrzewkę i rozegrali emocjonujący mecz z chłopcami. Dziewczynki głośno kibicowały swoim kolegom. Na zakończenie zajęć uczniowie podziękowali piłkarzom za spotkanie i super zajęcia. Nie obyło się bez pamiątkowych autografów. Serdecznie dziękujemy rodzicom klasy III b za zorganizowanie tego spotkania: wychowawczynie Renata Hammer i Małgorzata Osmola.