Nie lada gratkę przygotowali swoim pociechom rodzice dzieci klas II z okazji Dnia Dziecka. Dzieci wraz z wychowawczyniami Adrianną Burek i Beatą Tomczyk udały się do zajazdu „Anna” w Brzyściu.

Atmosfera od rana była gorąca i od razu po przybyciu na miejsce rozpoczęła się prawdziwa zabawa. W tym dniu dzieci mogły korzystać z wielu atrakcji. Do dmuchanej zjeżdżalni ustawiały się kolejki. Oblegane były place zabaw. Wielbiciele piłki nożnej rozgrywali mecz. Na scenie młodzi artyści mogli popróbować swoich sił w dowolnych występach artystycznych. Ciekawą atrakcją był także przejazd wozem cygańskim po okolicach Brzyścia. Nie brakowało także chętnych do zwiedzania kwater zwierząt w mini zoo. Po pewnym czasie i najbardziej wytrwałym dzieciom zaczęło brakować energii a to był już sygnał, że pora na kiełbaski z grilla i rogaliki. Dla ochłody były także przepyszne lody z Zielonej Budki. Czas tak szybko zleciał i zabawa dobiegła końca. Dzieci wracały z wypiekami na twarzy. To był cudowny Dzień Dziecka.