15 czerwca w świetlicy szkolnej „Jedyneczka” odbył się  Dzień Dziecka. W tym roku pogoda troszkę pokrzyżowała nam plany, jednak nie poddaliśmy się i impreza odbyła się  w szkole. Największym sukcesem cieszył się mecz piłki nożnej. Na rozgrywki zapisali się chłopcy i dziewczynki.

Emocje  jak na prawdziwy mecz przystało, były ogromne, pojawiły się łzy szczęścia i rozpaczy. Każdy chciał wygrać, więc sędzia, nauczyciel wf. pan Marek Sasor nie miał łatwego zadania.  Na szczęście udało się wytypować zwycięzców( lista poniżej). Jednak nie tylko mecz był atrakcją dla naszych milusińskich  popularnością cieszyło się też malowanie twarzy, dziewczynki  z SU pod opieką p. Szady pięknie ozdabiały twarze i ręce naszych wychowanków. Dla dzieci były przygotowane konkurencje sportowe, szyfry oraz malowanie karykatur wychowawców. Dla wszystkich dzieci były przygotowane słodkie nagrody.

Dziękujemy w szczególności panu M. Sasorowi, pani J. Szady i pani A. Pieróg za chęć i pomoc  oraz zaangażowanie się w przygotowanie  Świetlicowego Dnia Dziecka.

Oto lista zwycięzców, którzy zdobyli dyplomy, medale i słodkie nagrody.

I miejsce:

Kacper Piechota 3b, Igor Figurski 3b, Daniel Łukawski 3b, Jakub Paluszek 3b, Eryk Bednarczyk 3b

II miejsce:

Bartek Dąbrowski 1c, Filip Matuszek 1c, Kacper Wołowiec 1c, Karol Bauer 1d, Wiktor Siembab 1d.

III miejsce:

Michał Nowak 3c, Dawid Skóra 3c, Czajkowski Adrian 3c, Konrad Robak 3c, Karol Hyjek 3c, Bartłomiej Dudzik 3c

Jeszcze raz gratulujemy uczniom i ich rodzicom. Może kiedyś będą grać w naszej polskiej reprezentacji. Trzymamy kciuki.

wychowawcy świetlicy