We wtorek 04.04.2017r. uczniowie klasy 6C i 6B mieli okazję w nietypowy sposób spędzić lekcję wychowania fizycznego przygotowaną przez Panie: Ewelinę Machnik i Aleksandrę Sobut. Liczna grupa naszych uczniów wzięła udział w zajęciach ogólnorozwojowych i wzmacniających w  klubie fitness Extreme w Mielcu, przeprowadzonych przez naszych nauczycieli. Oprócz tego młodzież mogła skorzystać z pozostałych atrakcji klubu tj. siłowni , sali do spinningu, sali bokserskiej itp. Nabyli wiadomości odnośnie sprzętu do ćwiczeń, a co najważniejsze kilku wskazówek odnośnie zdrowego i aktywnego stylu życia i spędzania czasu wolnego.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wylanie mnóstwa potu na sali treningowej.