Wielkanocne śniadanie w 3a

Tradycja jest bardzo ważna dla uczniów w klasy 3a, dla wychowawcy – pani Ewy Paprockiej i dla rodziców, dlatego 28 III, tuż przed Triduum Paschalnym, dzieci, wychowawca i rodzice przygotowali uroczyste, świąteczne, wielkanocne śniadanie, zgodnie z polską tradycją .

Nie mogło oczywiście zabraknąć białego barszczu z jajkiem i kiełbasą, babki wielkanocnej na stole przykrytym białym obrusem i życzeń. Kiedy pierwszy głód został zaspokojony, uczniowie oddali się twórczej pracy artystycznej – ozdabiali pisanki różnymi technikami. Wszystkie buzie były uśmiechnięte i zadowolone. W powietrzu czuć było już niezwykłą i rodzinną atmosferę oraz wyczekiwaną przez wszystkich wiosnę.

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

FILM O NAS

RODO

100-lecie odzyskania niepodległości

logo pl1

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

STACJA METEO SP1

POLECAMY KHANACADEMY!

NASZA LOKALIZACJA

W ZAKOPANEM...

W TEJ CHWILI

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

logo bip

Jesteśmy na

face