foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP. Konkurs realizowany jest w całości on-line. Każdy uczeń otrzymuje własne konto, na którym rozwiązuje zadania z dowolnego komputera (również w domu). Konkurs organizowany jest przez Placówkę Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, publiczną placówkę doskonalenia nauczycieli.

Pierwszy etap wystartował!!!

W pierwszym etapie przygotowaliśmy 3 zadania: Domino, Bitwa kulek, Szyfr.

Łącznie uczniowie klas 4-6 mają 42 pytania, natomiast uczniowie klas 7-8 mają 60 pytań, na które mogą udzielić odpowiedzi. Rozwiązanie większości zadań wymaga od uczestnika około 2-3 godzin skupienia.

Do pierwszego etapu można dołączyć i zgłosić rozwiązania do 28 października do godz. 20:00.

Uczestnicy mogą wielokrotnie poprawiać swoje odpowiedzi w trakcie etapu. Do końcowej punktacji liczą się ostatnie zapisane odpowiedzi.

Powodzenia!

Copyright © 2023 High School Rights Reserved.