foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

9 grudnia 2022 r. uczniowie klas 7 i 8 naszej szkoły  wzięli udział w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Hazard? Nie daj się wciągnąć!” zorganizowanej przez Krajową Administrację Skarbową (KAS) pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Zajęcia zostały przeprowadzone przez funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej.  

Głównym celem było przede wszystkim zwrócenie uwagi na problemy, które wynikają z nadmiernego korzystania z gier wśród dzieci i młodzieży, takie jak uzależnienie, problemy finansowe czy wyizolowanie społeczne oraz pokazanie z jakim ryzykiem wiąże się rozpowszechnianie gier online z elementami hazardu i typowych gier hazardowych.

Podczas spotkania uczniowie mieli również możliwość zadawania pytań na które urzędnicy chętnie odpowiadali.

Copyright © 2024 High School Rights Reserved.