foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

W czwartek w naszej szkole został rozstrzygnięty konkurs pt. ”Zostań Asem Internetu”.  
Konkurs miał na celu promowanie bezpiecznego, kulturalnego i efektywnego korzystanie z sieci, unikanie zagrożeń oraz uczenie się prawidłowych reakcji w momencie zetknięcia z czynnikiem niebezpiecznym.
Był on przeprowadzony w formie zabawy wykorzystując grę przygodową - Interlandia, dzięki której poznawanie zasad bezpieczeństwa w Internecie i odpowiedzialnego udziału w internetowej społeczności było interaktywną zabawą a zarazem nauką.
Z klas 4 - 8 zostały wyłonione osoby, które zdobyły największą liczbę punktów i uzyskały tytuł Asa Internetu, czyli takiej osoby którą cechuje rozsądek, uważność, siła, życzliwość i  odwaga w Internecie.
Zwycięzcom zostały wręczone dyplomy oraz nagrody ufundowane przez dyrektora szkoły.
Gratulujemy!
 
 

Copyright © 2024 High School Rights Reserved.