foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Mielcu pod patronatem Prezydenta zorganizował z okazji Światowego Dnia Ziemi akcję edukacyjną
"Planeta vs Plastik". W ramach tej akcji uczniowie klas siódmych z naszej szkoły : Amadeusz Zieliński 7b, Lena Leśniowska 7a, Julia Pszeniczna 7a i Gabriela Biernat 7a zaprojektowali, i wykonali piękny plakat zwracający uwagę na problem ekologii i na konieczność ochrony środowiska.
Plakat ten jest umieszczony w formie naklejki na ścianie naszej szkolnej stołówki.
Gratulujemy uczestnikom, którzy otrzymali piękną nagrodę, ale również zwiększyli swoją wiedzę na temat działania systemu gospodarowania odpadami komunalnymi na terenie miasta i propagowania idei czystego środowiska.

Copyright © 2024 High School Rights Reserved.