Teatr w Rzeszowie to magiczne miejsce do którego zawitali uczniowie z klasy 1a i 1b wraz z wychowawczyniami. Z zainteresowaniem oglądnęli przygotowany przez aktorów spektakl pt ,,Dzień dobry świnko" zwracający uwagę na ważną rolę przyjaźni w życiu każdego człowieka.

Aktorzy zaprosili dzieci również do Muzeum w którym przedstawili różne typy lalek- pacynki, kukiełki, jawajki, marionetki i opowiedzieli o swojej pracy. Następną atrakcją wycieczki było zwiedzanie Podziemnej Trasy Turystycznej mieszczącej się pod Rynkiem Rzeszowa. Przewodnik odkrył przed uczniami wiele ciekawych tajemnic, które kryją się głęboko pod ziemią. Wspólne pamiątkowe zdjęcia oraz niespodzianka jaką był udział dzieci w nagraniu programu Życzenia dla Mam w Telewizji Rzeszów okazały się wielką atrakcją tego dnia.