W słoneczny majowy dzień uczniowie klasy II B wraz z wychowawczynią Beatą Tomczyk oraz trenerem Mariuszem Bożkiem udali się do Przedszkola Miejskiego nr 8.  Celem spotkania była prezentacja  układów tanecznych przygotowanych przez ostatnie dwa lata i tym samym promocja szkoły.

Przedszkolaki przywitały tancerzy z ogromną radością. Zespół rozpoczął występ od tańców ludowych w układzie Krakowiak i Lubin. Potem premierowy pokaz układu Cha-Cha i na zakończenie przepięknie wykonany taniec Dom Lalek. Młodzi tancerze otrzymali gromkie brawa. Na zakończenie miłe słowa uznania popłynęły z ust Pani Dyrektor Przedszkola Urszuli Ruckiej, która przygotowała dla występujących również słodki poczęstunek. Spotkanie było miłym przeżyciem także dla uczniów klasy wśród których jest kliku absolwentów tego przedszkola. Miło było powspominać przedszkolne lata i czas beztroskiej zabawy.