Kontynuując współpracę z Zespołem Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego z Mielca nasza szkoła SP1 po raz kolejny wzięła udział w interesującej lekcji fryzjerstwa.

Zaproszona klasa 2 „a” miała możliwość wysłuchania ciekawej pogadanki na temat zawodu fryzjera. Zapoznała się z niezbędnymi w tym zawodzie narzędziami oraz mogła zobaczyć pokaz różnorodnych fryzur. Niespodzianką dla wszystkich dziewczynek i chłopców była możliwość uczesania wybranej przez siebie fryzury. Uczennice wykorzystując swoja wiedzę i doświadczenie stworzyły na głowach naszych wychowanków niezwykłe fryzury, o których możecie się przekonać ze zrobionych przez nas zdjęć. Pani Iwona Żola i pani Adrianna Gajewska – Kogut dbały o wspaniałą atmosferę, dzięki której wszyscy czuliśmy się tam bardzo dobrze. Wróciliśmy z uśmiecham i zadowoleniem na twarzy.

Dziękujemy za współpracę, zapraszamy do galerii i przepraszamy, że z braku miejsca nie mogliśmy umieścić wszystkich pięknych zdjęć.