Podejmując apel UNICEF skierowany do społeczności międzynarodowej dotyczący dostarczenia pomocy dla dzieci poszkodowanych wskutek konfliktu na UKRAINIE Samorząd Uczniowski naszej szkoły zachęca wszystkich uczniów do wzięcia udziału w Akcji Humanitarnej DZIECI-DZIECIOM.

Zbieramy przybory szkolne: długopisy, ołówki, kredki, farby, plastelinę, nożyczki, kleje, linijki, ekierki, gumki do mazania, piórniki, plecaki. Zbieramy również książki
i bajki w bardzo dobrym stanie.Wymienione rzeczy można przynosić do 17.06.2016r. (piątek) do biblioteki szkolnej.

Bardzo prosimy o włączenie się do tej szlachetnej akcji. Liczymy na Waszą pomoc!!!