Już po raz kolejny naszą szkołę odwiedziły uczennice z klasy o profilu fryzjerskim z Zespołu Szkół im. prof. E. Groszkowskiego wraz ze swoimi nauczycielkami p. Iwoną Żolą i Teresą Szczepańską. Była to okazja dla naszych uczniów do zapoznania się z ciekawym, ale i trudnym zawodem fryzjera. Podczas tych spotkań dzieci miały wykonane na swoich głowach wspaniałe fryzury. Czesane były dziewczynki, ale też i chłopcy. Najwspanialszą nagrodą dla dziewcząt wykonujących fryzury był zachwyt osób widzących gotowe uczesanie, jak i szczery uśmiech na twarzach dzieci. Dzieci podziękowały za fryzury kwiatami i laurkami.

Mam nadzieję na dalszą współpracę. Rodzicom i nauczycielom przyszłych fryzjerek gratuluję, a samym dziewczętom i ich opiekunkom życzę samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym - B. Paterak