foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

 

Troska o bezpieczeństwo uczniów jest jednym z najważniejszych zadań realizowanych przez dyrekcję i nauczycieli Szkoły Podstawowej Nr 1 w Mielcu. W tym roku szkolnym z inicjatywy pedagoga szkolnego została zaproszona do szkoły grupa artystyczna „Szafir” z Krosna z programem estradowo – profilaktycznym „Bezpieczna droga do szkoły”. Umiejętność poruszania się na jezdni, przechodzenia na drugą stronę, elementarna znajomość znaków drogowych, sposób zachowania się w wypadku agresji obcych osób, psa to niektóre z poruszanych tematów. 

Uczniowie z dużym zainteresowaniem oglądali przedstawienie, chętnie uczestniczyli w licznych konkursach i wspólnym śpiewaniu piosenek. Kulminacyjnym punktem programu była rewia odblaskowa z użyciem latarek przyniesionych przez uczniów.

 Spektakl sfinansowany został przez Urząd Miejski w Mielcu, a odblaski dla każdego ucznia zakupione zostały przez dyrekcję szkoły.

bezp droga

 

bezp droga2

 

 

Copyright © 2024 High School Rights Reserved.