Uczniowie klasy IV a i IV c 9 czerwca 2015 roku byli na w Krakowie. Podczas programu „Cztery Żywioły” stanęli twarzą w twarz z potęgą ziemskiej natury, poznali potężną moc super bohaterów – Wiatru, Wody, Ziemi i Ognia.

Dowiedzieli się, dlaczego ruszają się kontynenty, wybuchają wulkany, jak woda kontroluje i kształtuje nasze życie, wysłuchali niezapomnianego koncertu dźwięków i z pomocą wyobraźni wspólnie z naukowcami odkryli fascynującą jaskinię wewnątrz Ziemi. W Galerii w Sukiennicach obejrzeli ekspozycję dziewiętnastowiecznego malarstwa i rzeźby. Wszyscy z uwagą słuchali przewodnika, także włączyli się w rozwiązywanie zadań konkursowych, które pozwoliły lepiej zgłębić świat sztuki. Wycieczka zorganizowana przez wychowawczynie – panią Kazimierę Stalec i panią Bronisławę Kozioł dostarczyła wiele wrażeń i emocji, i na długo pozostanie w pamięci uczniów i opiekunów.