W środę 13.04.2016 r. odbył się w naszej szkolnej świetlicy konkurs układania puzzli. W konkursie wzięli udział uczniowie klas trzecich. Zwycięska drużyna w składzie: Amelia Pawełek i Jagoda Kozioł ułożyła najszybciej puzzle spośród wszystkich uczestników, za co została nagrodzona słodkimi upominkami.

Dlaczego wybraliśmy puzzle? Układanie puzzli to jedno z wielu zajęć, które jest dla naszych dzieci zarówno przyjemne, jak i pożyteczne. Puzzle wzbudzają zaangażowanie i jednocześnie mobilizują dziecko do wytrwałości, skupienia uwagi oraz planowania własnych działań.   Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom i zachęcamy Was do aktywnego udziału we wszystkich naszych świetlicowych konkursach!