BAŚNIOWA AKADEMIA U BABCI I DZIADKA, czyli okazja do świetnej zabawy klas: IV c i I d. Oto relacje dzieci klasy IV c ze świetnej zabawy, która zintegrowała ich z młodszymi kolegami:

Olga:

Klasa 4c przygotowała kabaret dla 1d pod tytułem "Baśniowa akademia u babci i dziadka". Wyreżyserowała go Anna Schab, a scenografie przygotowała Antonina Reguła. Piosenki śpiewały Zuzanna Pleban, Amelia Małodzińska oaz Olga Kusek, za to konferansjerem był Szymon Sulik. Kabaret bardzo się spodobał nie tylko uczniom klasy 1d, ale również ich wychowawczyni Małgorzacie Osmoli. Miła atmosfera przy kabarecie, wyjątkowej scenografii i wspólnym śpiewaniu poprawiła wszystkim humor.

Adrian:

Klasa pierwsza świetnie bawiła się na naszym występie. Najgłośniej śmiali się podczas sceny w której Adrian (kowal) gonił Olę (kota). Musiało to komicznie wyglądać . Teraz my z niecierpliwością czekamy na zaproszenie na występ klasy 1d. Myślę, że Pani Dolot (nasza obecna wychowawczyni) , jak również Pani Osmola (nasza poprzednia wychowawczyni) były z nas bardzo dumne .