foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Jak piękny i wartościowy jest każdy człowiek powinien wiedzieć  każdy z nas.

           Dzieci z SP1 w Mielcu występujące w teatrzyku świetlicowym „Świetliki”, przygotowały pod opieką wychowawcy świetlicy pani Beaty Paterak współczesną wersję bajki „O królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach”.

           Przesłaniem bajki jest myśl, że piękno człowieka tkwi w jego wnętrzu. To dobre serce decyduje o człowieczeństwie. Przedstawienie zostało wystawione w Wojsławiu dla dwóch grup z OREW i z ŚDS. Widzom bardzo podobało się przedstawienie, świadczyły o tym żywiołowe oklaski i uśmiechy w trakcie przedstawienia.

Nasze dzieci bardzo skorzystały z wizyty w Wojsławiu.  Czuły się dowartościowane gorącym przyjęciem w ośrodku. ,Miały możliwość oglądnięcia różnorodnych prac wykonanych przez podopiecznych ŚDS, które to prace zachwyciły zarówno dzieci jak i nauczycieli  z SP1.

W trakcie wspólnego tańca oraz wręczenia słodkich upominków sponsorowanych przez kadrę pedagogiczną SP1 uczniowie naszej szkoły mieli okazję do bezpośredniego kontaktu z podopiecznymi tych ośrodków.

Pragniemy podziękować dyrektorowi naszej szkoły za umożliwienie bezpiecznego dowozu i powrotu naszych  małych artystów.

Copyright © 2024 High School Rights Reserved.